Portugalca savladao izliv bijesa: Ronaldo nakon meča gurnuo trenera VIDEO

23.08.2023. | 08:28

Al Nasr je poslije velikog preokreta u finišu utakmice savladao Šabab Al Ahli rezultatom 4:2 i izborio plasman u grupnu fazu azijske Lige šampiona.

U centru pažnje ponovo je bio Kristijano Ronaldo. Nažalost, ne zbog sjajne igre i fudbalskog umijeća, već zbog skandaloznog ispada koji je imao na poluvremenu.

Nakon prvih 45 minuta igre gosti, koje sa klupe predvodi srpski stručnjak Marko Nikolić, imali su prednost od 2:1, pa je nemoćni Portugalac bio vidno nezadovoljan.
Ronaldo je pri odlasku u svlačionicu na odmor urlao na sudiju, a onda je ljutito odgurnuo čovjeka koji mu se našao na putu.
“Probudi se”, vikao je Ronaldo sudiji, smatrajući da je arbitar oštetio njegov tim u nekoliko situacija. Potom je divljački gurnuo čovjeka koji je čekao da napravi selfi sa slavni fudbalerom. Navodno, riječ je o treneru mlade ekipe kluba iz Dubaija, piše Kurir.

Oznake: Bijes, Ronaldo, Trener