Portugalija oslabljena protiv Srbije: Žoao Mutinjo zbog povrede propustio posljednji trening

27.03.2021. | 12:39

Reprezentacija Portugalije biće oslabljena večeras na meču protiv Srbije u Beogradu u 2. kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Iskusni vezista Žoao Mutinjo zbog povrede je propustio posljednji trening pred utakmicu na stadionu “Rajko Mitić” koja počinje u 20 časova i 45 minuta.

Mutinjo je bio jedini igrač koji nije odradio poslednju pripremu za susret sa selekcijom Srbije i to nagovještava da neće biti u sastavu, pišu portugalski mediji, a prenosi Blicsport. On je počeo meč protiv Azerbejdžana (1:0) prije nekoliko dana, ali je zamijenjen na poluvremenu kada je u igru ušao Bruno Fernandeš.

Mutinjo je igrao na meču protiv Srbije u Beogradu kada je bio strijelac u pobjedi Portugala od 2:1 u kvalifikacijama za EP 2016.

Nešto ranije, u istom kvalifikacionom ciklusu, bio je asistent za pobjedonosni gol Koentrau u trijumfu nad “Orlovima” 2:1 u Lisabonu…

Oznake: Portugal, Srbija