Poraz Igokee u Istanbulu

09.11.2021. | 19:51

Košarkaši Igokee poraženi su u Istanbulu od Galatasaraja (82:74) u meču 4. kola FIBA Lige šampiona.

Po četvrtinama je bilo: 15:19, 19:15, 26:25, 22:15.

Ekipa iz Laktaša dobro se držala gotovo cijeli tok meča, bila ravnopravan rival renomiranom protivniku iz Turske, koji je otpor Igokee slomio tek u finišu meča. U posljednjih 10 minuta domaćin je ušao sa prednosti +1 (60:59), ali su dobrom odbranom u posljednjim minutima susreta prelomili meč u svoju korist za konačnih 82:74.

Prvo ime susreta bio je bek Galtasaraja Bost, koji je meč završio sa 21 poenom, pet skokova i sedam asistencija, dok je prvo ime kod Igokee bio Starks sa 17 poena.

Igokea poslije četiri susreta ima skor od jedne pobjede i tri poraza, dok je Galatasaraj prvi na tabeli sa omjerom 3:1.