Poraz crveno-plavih u Zagrebu: Borac “poklekao” u finišu protiv Lokomotive VIDEO

09.10.2021. | 18:17

Banjalučki Borac u subotu je bio gost ekipi Lokomotive u Kranjčevičevoj, gdje je poražen rezultatom 2:0 (0:0) pogocima u samom finišu utakmice.

Utakmica se, iako je bila prijateljska, od početka igrala u visokom intenzitetu s vrlo brzim protokom lopte na obje strane.

Oba tima su imala po dvije dobre prilike u prvih 45 minuta, ali su mreže ostale netaknute.

Zagrepčani su u 57. minutu dobili i jedanaesterac, ali je golman Borca Nikola Lakić odbranio udarac Marka Dabre.

Ipak, crveno-plavi su poklekli u 88. i 90. minutu kada je Lokomotiva dva puta pogađala mrežu.

Najprije je Ibrahim Aliju glavom pogodio za vođstvo, da bi potom Nigerijac asistirao Gabrijeleu Artistiku za konačnih 2:0.

Oznake: Borac, Fudbal, Lokomotiva