Pol pobjedu upisao u dva seta: Kecmanović eliminisan na startu Sinsinatija VIDEO

15.08.2023. | 20:52

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je u prvom kolu mastersa u Sinsinatiju.

Od Kecmanovića je bolji bio 14. nosilac Tomi Pol koji je pobjedu upisao u dva seta. Poslije sat i 54 minuta igre rezultat je bio 7:5, 7:6 za Amerikanca.

Kecmanović je spasio tri brejk lopte u svom prvom servis gemu, zatim još dvije u naradnom, ali je poklekao u 12. gemu i to je Polu donijelo prvi set.

U drugom setu su u prvih šest gemova su oba igrača lako osvajala poene na svoj servis, a onda je u sedmom gemu Kecmanović propustio dvije prilike za brejk.

Prve brejk lopte u ovom dijelu meča za Pola su bile i meč lopte, ali je Kecmanović spasio obje i uveo drugi set u taj brejk, prenosi Sport klub.

U taj brejku su Polu bila dovoljna dva mini brejka.