Ovakvog golmana BiH nije imala: Pogledajte fenomenalan gol Benjamina Burića VIDEO

12.01.2024. | 10:36

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je na otvaranju Evropskog prvenstva od branioca titule Švedske (29:20).

Zmajevi su se u većem dijelu meča dobro nosili sa Švedskom, ali su na kraju doživjeli pad u igri koji ih je koštao ovog bolnog poraza.

Uprkos porazu, ponovo se istakao naš najbolji golman Benjamin Burić koji je imao sjajne intervencije, prenosi Radiosarajevo.

Ipak, njegov najatraktivniji potez desio se u prvom poluvremenu susreta (44. minuta) kada je iskoristio nepažnju protivničkog golmana i pogodio s gola na gol. Gol Burića možete pogledati OVDJE.

U drugom susretu nas očekuje duel sa Nizozemcima, a taj meč je na rasporedu u subotu u 18:00 sati.