Opšti haos u Pioniru, sudije i igrači se povukli u svlačionice

01.06.2022. | 23:08

Košarkaši Partizana i Crvene zvezde od 20 sati i 30 minuta u hali „Aleksandar Nikolić“ igraju treći meč finalne serije u ABA ligi.

Zvezda ima prednost od 2:0 u seriji, a u slučaju nove pobjede postaće šampion ABA lige po treći put zaredom.

Sudijska trojka je gotovo otrčala sa terena, i to uz zaštitu žandarmerije prilikom ulaska u tunel ka svlačionicama, dok meč traje već dva i po sata.

Prema prvim inofrmacijama, neko od arbitara je pogođen sa tribina, i to u trenutku dok Partizan vodi 68:65, malo poslije trojke Pantera.

Radonjić je potom tražio tajm-aut, sudije su prišle zapisničkom stolu, jedan od njih je ostavio loptu i sva trojica su ubrzanim korakom krenula da izlaze sa terena.

Panter je izazvao delirijum u hali, osvojio je loptu kad su svi vidjeli poene Zvezde, a onda pogodio trojku preko ruke Lazića. Partizan je bliži pobjedi, rezultat je 68:65 na minut prije kraja ali je pitanje hoće li se utakmica uopšte večeras i nastaviti.