Nova tri boda: Krupa nadigrala Podrinje

28.03.2023. | 17:32

Fudbaleri Krupe nisu imali većih problema da dođu do nova tri boda u prvenstvu Republike Srpske i na svom stadionu pobijedili su Podrinje rezultatom 3:1.

Izabranici trenera Vladimira Ilića ostali su na prvom mjestu tabele sa 58 bodova, a pratiih Sloboda sa 48 i dvije utakmice manje.

Sav posao u premijernom meču 21. kola Krupa je obavila već u prvih 45 minuta kada je postigla sve golove.

U drugom dijelu igre domaći fudbaleri su čuvali prednost i mislima već bili na subotnjem prvenstvenom derbiju protiv Slobode u Novom Gradu.

Već u desetom minutu Ognjen Krneta je matirao Edisa Šehovića da bi na 2:0 povisio Nikola Dujaković tačno nakon pola sata igre.

U 38. minutu pobjednike je praktično bio riješen kada je Krneta postigao svoj drugi gola na meču. Počasni pogodak za goste iz Janje dao je Filip Jovičić u 82. minutu.

Oznake: Krupa na Vrbasu