Ništa od novog trijumfa: Zvezda poražena od Milana

01.02.2022. | 20:59

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Olimpije iz Milana rezultatom 63:57 u utakmici 24. kola Evrolige.

Utakmica je počela sa malim brojem poena, Zvezda je povela sa 3:0, a gosti su tek nakon šest minuta postiogli prve poene. Nastavljena je revija promašaja na obje strane, a poslije jedne od najčudnijih četvrtina ove sezone gosti su vodili sa 8:7.

Slična utakmica viđena je i u drugoj dionici. Dva minuta do poluvremena gosti su imali sedam poena viška (26:19). a onda su Kalinić i Mitrović do odlaska na odmor smanjili na 26:23 .

Gostujući sastav ušao je u odlučujućih deset minuta sa šest poena viška, a ovu porednost sačuvali su i do kraja meča.

Nikola Kalinić i Ostin Holins predvodili su Zvezdu sa po 13 koševa, prenosi Srpskainfo.