Nevjerovatna koincidencija! Postigao dva gola u dva različita poluvremena u isto vrijeme

24.06.2021. | 13:05

Fudbalska reprezentacija Francuske juče je u posljednjem kolu grupne Faze odigrala 2:2 sa Portugalom.

Oba pogotka za “Trikolore” postigao je povratnik u državni tim Karim Benzema.

Iako je Benzema postigao dva gola u dva poluvremena, dogodila se nevjerovatna koincidencija, pa je u konačnici ispalo da je francuski fudbaler postigao golove u dva različita poluvremena u isto vrijeme. Benzema je prvi gol postigao sa penala u 1. poluvremenu u sudijskoj nadoknadi, tačno u minut i 44 sekunde (46:44). Drugi gol je postigao na startu drugog dijela, tačno minut i 44 sekunde nakon sudijskog zvižduka (46:44). Fotografije golova postale su viralne nakon što je uočeno isto vrijeme na satu.

Inače, Francuska je iz grupe F sa pet osvojenih bodova prošla kao prvoplasirana, pa ih je žrijeb u narednoj rundi spojio sa selekcijom Švicarske koju sa klupe predvodi Sarajlija Vladimir Petković, piše Avaz.

Oznake: Benzema, Golovi