Nemile scene u Turskoj: Predsjednik kluba udario sudiju šakom VIDEO

11.12.2023. | 20:44

Nemile scene viđene su u ponedjeljak veče u Turskoj, odmah po završetku meča između Ankaragučua i Rizespora, kada je predsjednik domaćeg tima Baškani Faruk Koča udario sudiju pesnicom!

Duel je završen rezultatom 1:1, Rize je do boda stigao u 97. minutu, a Koča je, očigledno nezadovoljan, uletio na teren i dva puta udario sudiju Halila Melera koji je odmah pa na zemlju.

Haos se nastavio i poslije napada, uslijedila je velika gužva na sredini terena, a u jednom trenutku Melerov pomoćnik je takođe krenuo da bježi – očigledno takođe napadnut.

Nije poznat šta je razlog ovako žestokog napada na sudiju, ali je činjenica da je domaći tim od 50. minuta igrao sa igračem manje. Vodili su, doduše od 14. minuta, da Adolfo Gaič u 97. poravnao rezultat.