NBA “ludilo”: Vukčević debitovao za Vašington, Denver bez Jokića pobijedio Portland

24.03.2024. | 14:49

Košarkaši Vašingtona pobijedili su na svom terenu ekipu Toronta rezultatom 112:109 u noćašnjem meču NBA lige.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Deni Avdija sa 22 poena i 13 skokova, dok su Džordan Pul i Kori Kispert ubacili po 18 poena.

Za ekipu Vašingtona debitovao je Tristan Vukčević, koji je prije 10 dana stigao iz Partizana. On je za tri minuta na terenu imao jedan skok.

U timu iz Toronta, koji sa klupe predvodi srpski trener Darko Rajaković, najefikasniji je bio Geri Trent sa 31 poenom.

Košarkaši Denvera savladali su u gostima ekipu Portlanda rezultatom 114:111. U pobjedničkom timu, koji je igrao bez Nikole Jokića i Džamala Mareja, najefikasniji su bili Redži Džekson sa 23 poena i Eron Gordon sa 22 poena i 12 skokova.

Kod domaćih, najbolji je bio Duop Rit sa 24 poena, dok je Skot Henderson dodao 22.

Košarkaši Hjustona nadigrali su na svom terenu Jutu rezultatom 147:119.

U pobjedničkom timu briljirao je Džejlen Grin sa 41 poenom, dok je srpski centar Boban Marjanović imao jedan skok za tri minuta na terenu.

U poraženoj ekipi najbolji je bio Džon Kolins sa 25 poena.