Navijači udarili po svom kapitenu: “Idi u penziju ili u Saudijsku Arabiju”

06.03.2024. | 13:32

Bajern je pobjedom protiv Lacija 3:0 ušao u četvrtfinale Lige šampiona. Njemački je klub ušao u utakmicu sa zaostatkom od jednog gola iz prve utakmice. U Minhenu smo gledali očekivan scenarij – Lacio se većinom branio, dok je Bajern napadao. Prvi gol zabio je Hari Kejn u 38. minuti.

Gueriro je loše pucao nakon povratne lopte, ali Kejn se bacio i glavom pogodio za vodstvo Bajerna 1:0.

Sve bi bilo drugačije da je minutu ranije iz čiste prilike zabio Ćiro Imobile. Italijanski napadač je nečuvan s pet metara glavom pucao pored gola.

Taj su mu promašaj zamjerili mnogi navijači Lacija. Nisu štedjeli svog kapitena u komentarima na društvenim mrežama.

“Penzioner Imobile, zbogom Ligi prvaka, idi u penziju ili u Saudijsku Arabiju”, najčešći su komentari na Imobileovu izvedbu.