
Nastavak karijere u rodnoj zemlji: Još jedan reprezentativac stiže u Zvezdu
29.07.2022. | 08:20Iskusni štoper Nikola Maksimović se nakon devet godina vraća u srpski fudbal i ponovo će igrati za Crvenu zvezdu.
Novinar Đanluka Di Marcio, navodi da su Maksimović i Đenova raskinuli ugovor, pa sada nema prepreka da se štoper koji je povremeno igrao i kao desni bek vrati u srpski fudbal kao slobodan igrač.
#Calciomercato #SerieB | @GenoaCFC, risolto il contratto di #Maksimovic. Il difensore ora firmerà con la @crvenazvezdafk https://t.co/PYu0ysxY38
— Gianluca Di Marzio (@DiMarzio) July 28, 2022
O transferu Maksimovića, koji je nosio crveno-bijeli dres od zime 2012. do ljeta 2013. već je bilo riječi, kada su sa Apenina stizale vesti o njegovom povratku u Srbiju.
Tada se navodilo da štoper iz privatnih razloga razmišlja o nastavku karijere u rodnoj zemlji, a sada je taj transfer bliži realizaciji.