Miljanović nakon remija u Prijedoru: Ne možemo da budemo zadovoljni, htjeli smo sva tri boda

02.04.2022. | 17:35

I drugi ovosezonski krajiški derbi u Prijedoru završen je podjelom bodova.

U avgustu, na debiju Nemanje Miljanovića na klupi Borca, bilo je 1:1. Ovog popodneva, meč je završen rezultatom 2:2, a crveno-plavi su se poraza u gradu na Sani spasili u četvrtom minutu nadoknade drugog poluvremena, kada je gol vrijedan remija postigao Amar Begić.

“Težak početak utakmice za nas, gdje je Rudar stekao tu prednost poslije smo na kraju morali da idemo na sve ili ništa i u tome smo i uspjeli. Smanjili smo zaostatak prije kraja prvog poluvremena. Ovdje smo došli po tri boda i tako smo i ušli u drugo poluvrijeme. Pokušavali smo cijelo vrijeme da došemo do golova, dok je i Rudar kroz tu našu ofanzivnu igru uspijevao da dođe do nekih kontri gdje je mogao da nas ugrozi i postigne taj treći gol. Na kraju, ne znam koliko smo šansi stvorili, koliko smo imali prilika. Čestitam protivničkom golmanu Šćekiću na jednoj od najboljih partija u karijeri, čestitam Rudaru na dobroj utakmici i zasluženo osvojenom bodu. Trebalo je da mi iskoristimo još koju šansu. Ne možemo da budemo zadovoljni jer smo došli po pobjedu, ali kako se utakmica odvijala… Izjednačili smo u posljednjem minutu, u posljednjim trenucima, i sa te strane možemo da budemo zadovoljni da nismo izgubili. Vidim i da je Sarajevo takođe odigralo neriješeno, tako da i dalje imamo tih pet bodova prednosti u odnosu na njih”, istakao je trener Banjalučana Nemanja Miljanović na konferenciji za novinare poslije utakmice, prenosi Mondo.

U naredna dva kola, Borac će snage odmjeriti sa timovima koji se nalaze na prvoj i drugoj poziciji.

Prvo će Zrinjski doputovati u Banjaluku, a potom slijedi gostovanje Tuzla sitiju.