Meli pred Srbiju: Uvijek je teško, imaju sve

29.08.2023. | 18:26

Reprezentativac Italije Nikolo Meli rekao je da pobjede protiv Srbije u posljednjih nekoliko susreta neće igrati ulogu u drugoj grupnoj fazi Svjetskog prvenstva.

Italija je pobjedom protiv Filipina osigurala kartu za nastavak turnira, a tamo je čekaju vjerovatno Srbija i Portoriko.

– Lijepo je igrati pred punom dvoranom. Znali smo da će biti velika borba, kao što je na kraju i bila, ali igrali smo svoju igru, nismo odustajali i zato smo pobijedili – rekao je Meli u “miks-zoni”

Dotakao se i susreta sa Srbijom.

– Imaju veoma dobar tim, dosta talenta, ’sajza’, imaju sve. Naravno, radi se o teškom protivniku, susretali smo se više puta posljednjih godina i biće, kao i uvijek, teško. Mi ćemo pokušati da igramo našu igru, oni svoju, i vidjećemo šta će se desiti – rekao je Meli.

–Protiv Srbije je uvijek teško, ulazimo u drugu fazu turnira, sve je moguće, svako može da izgubi i pobijedi svakoga – dodao je, navodi B92.