Maksimović: Zadovoljni smo bodom protiv Želje, fenomenalno je bilo igrati derbi pred publikom

18.07.2021. | 08:10

Šef stručnog štaba Borca Marko Maksimović je nakon remija u prvom kolu Premijer lige BiH u gostima kod Željezničara (1:1) istakao da je zadovoljan.

“Utisak s utakmice je fenomenalan, odlično je bilo igrati pravi derbi pred publikom. Mi smo nakon teške utakmice s Clujom izrotirali sastav i to se vidjelo u prvom poluvremenu.

U prvom poluvremenu smo bili ispod nivoa, žurili smo da zabijemo gol, pravili smo mnogo grešaka i apsolutno zakazali.

Na poluvremenu smo izvršili korekcije i to je dalo rezultat. Mi možemo biti zadovoljni bodom iz ove utakmice i okrećemo se evropskim mečevima”, poručio je Maksimović, prenosi Klix.ba.