Majami ostvario veoma bitan trijumf: Jović odigrao važnu ulogu i odličnu partiju VIDEO

21.03.2024. | 07:41

Košarkaši Majamija ostvarili u bitan trijumf protiv ekipe Klivlenda u NBA ligi, a srpski krilni košarkaši Nikola Jović ponovo je pružio sjajnu partiju.

Majami Hit slavio je rezultatom 107:104, a Jović je imao zapažen učinak pošto je upisao 14 poena, te dodao šest skokova i jednu asistenciju.

Majami je imao stabilnu prednost čitavim tokom prvog poluvremena, a Kavalirsi su svoje šanse za preokret propustili u drugom. Nikola Jović je za svojih 33 minuta na terenu a pogodio je čak četiri trojke.

Ekipa Hita je na kraju slavila rezultatom 107:104, a najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bio je Džimi Batler sa 30 poena, a Teri Rozir je dodao 24 poena. Na drugoj strani je Džeret Alen upisao 25 poena uz čak 20 skokova.