Luka Jović ušao sa klupe i za 20 minuta zabio dva gola! VIDEO

17.01.2021. | 21:11

Svi smo znali da je Frankfurt “druga kuća” za Luku Jovića, gdje se vratio se prije nekoliko dana. Ali, malo ko je odmah u prvoj utakmici očekivao dva gola!

Ipak, to se desilo i zapravo je to prava potvrda da su srpskom napadaču samo bili potrebni minuti i povjerenje ekipe kako bi potvrdio kvalitet.

Ajntraht je zahvaljujući Joviću u 16. kolu njemačke Bundeslige savladao Šalke rezultatom 3:1 (1:1).

Jović je utakmicu počeo sa klupe, ali je ušao u 62. minutu.

Samo 10 minuta mu je bilo potrebno za prvi, a onda još 20 za drugi gol.

Toliko je dao u Realu za godinu i po dana na 32 utakmice!

Oba puta je asistent Joviću bio Filip Kostić. Ko će bolje da te dočeka u staroj sredini nego sunarodnik i veliki prijatelj.

Prethodno je Ajntraht kontrolisao utakmicu, ali to nije na pravi način materijalizovao.

Poveli su domaći golom Andrea Silve u 28. minutu, da bi samo minut kasnije izjednačio Metju Hope.

Šalke se u nastavku dobro branio, dok na teren nije ušao Jović i sve riješio.

U ovoj utakmici u fudbalsku penziju je otišao defanzivac Ajntrahta David Abraham.

U posljednjih šest sezona je igrao na “Dojče Bank parku”.

Prethodno je nosio dres Himnastika, Basela, Hetafea i Hofenhajma.

Oznake: Luka Jović