Loše izdanje Zvezde protiv Ludogoreca: Veliki problemi u odbrani srpskog šampiona VIDEO

25.01.2023. | 17:13

Crvena zvezda je poražena od Ludogoreca sa 3:2 (3:0) u pretposljednjem meču na pripremama u Antaliji.

Crveno-bijeli su poslije četiri pobjede, doživjeli poraz, a više od rezultata Miloša Milojevića brine igra koja nije bila onakva na kakvu su navikli navijači srpskog prvaka.
Odbrana je bila ispod svakog nivoa i to se vidjelo u dosta navrata u prvom poluvremenu. Bugarski prvak postigao je tri gola… Mogao je i još neki, pošto su pogodili prečku, imali još dvije dobre prilike.
Mogli su i crveno-bijeli do gola (pri rezultatu 1:0), ali je Mitrovićev šut takođe završio na prečki.

Dvije sjajne odbrane Milana Borjana obilježile su početak drugog poluvremena, a onda je konačno Zvezda zaigrala bolje. Ivanić je pogodio u 75. minutu na asistenciju Mustafe.
Aleks Vigo je pogotkom u 90. minutu za konačnih 3:2 pokazao da bi mogao da bude veliko pojačanje za Zvezdu.

Do kraja priprema, crveno-bijele čeka meč u petak protiv Austrije Luštenau u ranim jutarnjim časovima. Istog dana popodne, ekspedicija Zvezde se vraća u Beograd.