Leotar i Posušje podijelili bodove

25.08.2021. | 22:24

U zaostali meč 6. kola Premijer lige Leotar i Posušje ušli su sa dosta problema u igračkom kadru. Ipak, to se nije osjetilo, s obzirom da smo vidjeli kvalitetan, ali i efikasan meč.

Na kraju je završilo 2:2, iako su gosti nakon prvog dijela vodili 2:0 i imali sve u svojim rukama.

Gosti su bolje otvorili meč, imali loptu više u svom posjedu, a prvu priliku imao je Ljubić, no nije pogodio.

Leotar nije mogao do pravih prilika, a gosti su poveli nakon kontranapada u 25. minuti. Siguran je bio Lauš. Sedam minuta kasnije na semaforu je pisalo 0:2.

Luka Begić izlazi jedan na jedan sa domaćim golmanom i novo slavlje gostiju. Činilo se da je Posušje bliže pobjedi, te da će domaći vratiti, no već u drugoj minuti drugog poluvremena pogodak, piše “sportsport.ba”

Strijelac je bio Sekulović i to je dalo snagu domaćima. ‘Probudili’ su se, te Asim Zec u 56. minuti vraća stvara na početak.

Leotar prijeti u 72. minuti preko Milovića, ali Galić je siguran.

Do kraja bez puno uzbuđenja i ostalo je 2:2.