Lalatovićev debi: Borac poražen od Vojvodine u prvoj pripremnoj utakmici

20.06.2022. | 21:22

Fudbaleri banjalučkog Borca poraženi su, u prvoj pripremnoj utakmici, u Sloveniji, od ekipe Vojvodine sa 1:0.

Jedini gol postigao je Milan Videnov koji je nakon sat vremena igre iskoristio nepažnju “crveno plave” odbrane da zatrese mrežu Nikole Lakića.

U prvom poluvremenu, za Borac su, od prve minute, zaigrali Pavlović, Vojnović, Spremo, Gajić, Andrić, Piščević, Popara, Tatar, Meleg, Zakarić i Lukić, da bi u drugom poluvremenu Nenad Lalatović na teren poslao ekipu u sastavu Lakić, Lazić, Milojević, Bošnjak, Mols, Begić, Čavić, Mrkaić, Kulašin i Subić, priliku za igru dobio je i Sušić.

Borčevi fudbaleri bili su bliži pogotku u prvom poluvremenu, a najveću opasnost po gol Vojvodine predstavljali su Tatar i Lukić.

Ipak, mreže su ostale netaknute nakon 45 minuta, da bi u drugom poluvremenu Videnov pogodio za pobjedu novosadske “stare dame”.

Narednu utakmicu u Sloveniji fudbaleri Borca igraju sa Celjem, 23.juna.

Oznake: Borac, Vojvodina