Krupa pobijedila Mladost: Tim iz Krupe na Vrbasu “pobjegao” sa začelja tabele

01.05.2021. | 17:13

Fudbaleri Krupe rezultatom 3:0 savladali su Mladost iz Doboja kod Kaknja, čime su došli do pete pobjede u m:tel Premijer ligi i prepustili “fenjerašku” poziciju na tabeli.

Tandem Nikola Mandić i Nikola Dujaković bio je ključan u trijumfu ekipe iz Krupe na Vrbasu.

Odlično je Krupa otvorila prvi subotnji meč 28. kola m:tel Premijer lige BiH, te u prvih pola sata praktično riješila pitanje pobjednika.

Već u 10. minutu domaći su stigli do prednosti. Nikola Mandić iznudio je jedanaesterac, a sa “kreča” je pogodio imenjak Dujaković.

Nastavili su domaći sa boljom igrom, koja je ponovo nagrađena u 28. minutu. Ovaj put, nakon asistencije kod prvog gola, Mandić se i sam upisao u strijelce, za velikih 2:0 na pauzi.

U nastavku su domaći zatvorili sve prilaze svom golu, čuvali vođstvo i vrebali priliku da dokusure protivnika iz Doboja kod Kaknja, što su i učinili u 81. minutu kada je mrežu gostiju pogodio Lazar Nikolić potvrdivši pobjedu i bijeg sa dna prvenstvene tabele.