Košarkaši Partizana poraženi u Minhenu

15.11.2023. | 22:54

Košarkaši Partizana poraženi su u Minhenu od ekipe Bajerna rezultatim 94:85 u 8. kolu Evrolige.

Po četvrtinama je bilo 25:32, 28:19, 17:12 i 24:22.

Bajern je do trijumfa predvodio Karsen Edvards sa 21 poenom, a dvocifreni su bili i Silven Francisko sa 17 i Devin Buker sa 13.

Najefikasniji u redovima Partizana bio je Bruno Kaboklo sa 19 koševa, 14 je dao DŽejms Naneli, 12 Zek Ledej, a Pi DŽej Doužer i Uroš Trifunović po deset.

Izabranici Željka Obradovića nakon osam odigranih kola u Evroligi imaju učinak od tri pobjede i pet poraza.

U narednom kolu najkvalitetnijeg košarkaškog takmičenja na Starom kontinentu, Partizan će u petak, 17. novembra u Beogradu dočekati berlinsku Albu, sa početkom od 20 časova i 45 minuta, dok je Bajern isti dan gost Žalgirisu u Kaunasu.

Podsjećamo, drugi pretstavnik Srbije u Evroligi, Crvena zvezda u 9. kolu gostuje Olimpijakosu u Pireju, sutra naveče od 20 časova i 15 minuta.

Oznake: Evroliga, Partizan