Juričić siguran: Borac vodi 1:0 na poluvremenu VIDEO

Nikola Simić | BL Portal
07.07.2026. | 21:03 Dodaj BL Portal kao Google izvor

Banjalučki Borac vodi protiv Levskog 1:0 na poluvremenu golom Luke Juričića iz penala i crveno-plavi su napravili solidan korak u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Pred njima je još 45 minuta u Banjaluci, a potom i revanš u Sofiji.

Jedini gol na meču do sada postignut je u prvom poluvremenu i Borac je zasluženo poveo, kontrolišući igru pred svojim navijačima. Levski nije uspio da pronađe odgovor na pritisak crveno-plavih, ali bugarski prvak svakako nije rekao posljednju riječ.

Drugo poluvrijeme donosi novu borbu, a Borac mora ostati koncentrisan i sačuvati prednost do finišta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BL Portal (@blportal)

Pobjeda fudbalera Borca bila bi izvanredan rezultat pred revanš koji se igra u Sofiji, gdje će crveno-plavi morati pokazati karakter na gostujućem terenu.