Junior hladnokrvno prošao pored oca, Ronaldo odlučio ‘zagalamiti’ pred svima: “Dolazi ovamo” VIDEO

18.02.2024. | 12:09

Al Nassr je u 20. kolu prvenstva Saudijske Arabije savladao AlFateh s 2:1 uz  novi pogodak Cristiana Ronalda. Ipak, ono što je obilježilo ovaj meč je scena s početka utakmice između Portugalca i njegovog sina Juniora.

Cristiano Ronaldo odlučio je dobro naružiti sina zbog činjenice da je hladnokrvno prošao pored njega pred početak utakmice protiv Al Fateha.

Junior je bio s drugom djecom koja su izašla na teren kako bi pozdravili igrače prvog tima. Ronaldov sin se držao po strani i čak je zaobišao vlastitog oca.

To je Cristiano vidio i odlučio je reagovati. Zagalamio je na sina riječima: ‘Cris, dođi ovamo i poljubi oca’.

Junior je na trenutak zastao, a zatim je produžio dalje, te se ipak čini kako na kraju nije pozdravio oca.

Što se same utakmice tiče Al Nassr je došao do trijumfa od 2:1 i upisao je tri boda u ovom meču.

Cristiano je u 17. minuti postigao vodeći gol. Iskoristio je ubačaj Al Ghannama i postigao je pogodak za 1:0.

Gosti su do izjednačenja stigli u 29. minuti preko Al Najdija, ali Al Nassru pobjedu donosi Otavio pogotkom za konačnih 2:1 u 72. minuti meča.

Al Nassr i dalje juri Al-Hilal u borbi za titulu. Trenutno je ovaj tim drugoplasirani na tabeli s 49 bodova, a rival ima četiri više i utakmicu manje.

Cristiano Ronaldo je došao do svog 21. pogotka sezone u kojoj ima i devet asistencija. Četiri manje gola od njega ima Aleksandar Mitrović.

Oznake: Al-Nasr, Junior