Još jedna u nizu loših vijesti za Srbiju: “SMS” upitan za naredni meč

28.11.2022. | 18:17

Sergej Milinković Savić je bio jedan od boljih fudbalera Srbije u meču protiv Kameruna koji je završen 3:3.

Još na utakmici sa Brazilom, popularni SMS je dobio udarac od Kazemira, a bez obzira na bolove uspio je da završi utakmicu. Ipak, poslije meča je bilo govora o tome da bi fudbaler Lacija mogao propustiti meč sa Kamerunom.

Ipak, stisnuo je zube Sergej i odlično odigrao protiv afričke selekcije, posebno u prvom poluvremenu. Uspio je u nadoknadi prvog poluvremena da svojim golom sa distance potpuno preokrene rezultat i donese Srbiji prednost pred pauzu.

Ipak, u 78. minutu je morao da napusti igru zbog bolova, a na teren je umjesto njega ušao Marko Grujić, gdje je Srbija dobrano izgubila na kreativnosti.

Nakon utakmice, objavljena je slika njegovog zgloba, koji je jasno oštećen. Osim što je naduven kao balon, vidi se i veliki ožiljak koji je vjerovatno rezultat duela sa nekim od fudbalera Kameruna.