Jagodić zadovoljan pobjedom, Crnogorac čestitao Borcu

07.08.2020. | 22:10

Fudbaleri Borca su savladali tuzlansku Slobodu sa 2:0 golovima u drugom poluvremenu.

Šef stručnog štaba Vlado Jagodić je svjestan da nije sve išlo kako treba tokom cijelog susreta, ali je zadovoljan konačnim ishodom.

– Očekivao sam da se može desiti ovako nešto. Vidjelo se da je Sloboda u prvom poluvremenu dobro postavljena. Griješili smo zbog pritiska i prevelike želje. Nismo počeli kako smo očekivali. Lopta u prvih 45 minuta nije htjela u gol. Dogovorili smo se u poluvremenu kako ćemo, imamo iskustvo i uspjeli smo da postignemo dva gola u drugom

poluvremenu, a sačuvali smo mrežu, tako da sam veoma zadovoljan. Imamo gol razliku 8:0, to je sasvim zadovoljavajuće i sada se spremamo za ono što nam slijedi. Idemo na Grbavicu sa šest bodova koliko je osvojio i Željezničar, biće to pravi derbi, a u Sarajevobidemo ne da se branimo, već da se nadigravamo i pokušamo stići do pobjede – istakao je Jagodić.

Stateg Slobode Gradimir Crnogorac smatra da je njegov tim u prvom poluvremenu propustio šanse za bolji rezultat.

– Čestitke Borcu na pobjedi i želim mu sve nqjbolje u ovoj sezoni. U prvom poluvremenu imali smo dobrih prilika i trebalo je da postignemo gol.

Međutim, imamo mladu ekipu i platili smo danak neiskustvu. Ali mi smo na dobrom putu, ovi momci su karakterni, zaslužuju sve pohvale, a trebaće nam vremena da napravimo ono što želimo – poručio je Crnogorac.

Izvor:(SrpskaInfo)