“Hvala za najljepših 118 minuta u našim životima!”: Lešinari uručili zahvalnicu Ćetkoviću

14.07.2021. | 16:21

Herojski nastup fudbalera Borca u duelu sa Klužom (2:1) nije krunisan plasmanom u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Crveno-plavi su od 65. minuta vodili rezultatom 2:0, ušli u produžetke, bili na korak od penal-lutrije, ali je, ipak, Aleksandru Čipčiu golom u 118. minutu odveo Kluž na megdan Linkolnu, šampionu Gibraltara.

Nije bilo pojedinca u crveno-plavom dresu koji sinoćnjom partijom nije oduševio navijače, a u prvi plan je dospio i 19-godišnji golman Nikola Ćetković!

Zbog povreda daleko iskusnijih Bojana Pavlovića i Nikole Lakića, Ćetković je stao među crveno-plave stative –i oduševio!

Nijednog trenutka nekadašnji čuvar mreže Željezničar Sport tima nije pokazao nervozu, upisao je nekoliko sjajnih intervencija, a Lešinari su to znali da nagrade, prenosi Mondo.

I to zahalnicom, koja je Nikoli uručena jutros ispred porodične kuće!

“Hvala za najljepših 118 minuta u našim životima!”, piše na zahvalnici sa kojom je Nikola ponosno pozirao.