Fudbaleri Porta slavili: U avionu saznali da idu dalje u Ligi šampiona VIDEO

27.10.2022. | 10:08

Fudbaleri Porta ostvarili su ubjedljivu pobjedu na gostovanju u Belgiji od 0:4, te su čekali rezultat sa utakmice između Atletiko Madrida i Bajer Leverkuzena.

Ana toj utakmici odigranoj u Španiji viđena je nevjerovatna drama, čak i nakon sudijskog zvižduka koji označava kraj utakmice.

Atletiko Madridu je trebala pobjeda kako bi ostao u trci za prolaz u narednu fazu takmičenja.

Prava drama viđena je u 100. minuti utakmice. Naime sudac je prvo dosudio kraj utakmice, a onda je obaviješten iz VAR sobe da se desila sumnjiva siutacija u šesnaestercu gostiju.

Odlučio je sve pogledati, te je dosudio penal za Atletiko Madrid koji bi ih ostavio u trci za prolaz u narednu rundu Lige šampiona.

Odgovornost je preuzeo Karasko, ali mu je golman gostiju odbranio penal, a u nastavku akcije domaći su pogodili prečku.

Sve to pratili su fudbaleri Porta, te je uslijedilo nevjerovatno slavlje u avionu ove ekipe nakon što su saznali da su prošli u naredni krug Lige šampiona, piše sportsport.ba.

Oznake: Pobjeda