Fudbaleri Borca poraženi u Sarajevu

25.09.2019. | 20:14

Fudbaleri banjalučkog Borca poraženi su na gostovanju kod ekipe Sarajeva, rezultatom 1:0, a strelac jedinog gola na stadionu Asim Ferhatović-Hase bio je Mersudin Ahmetović u 87. minutu.

Fudbaleri Borca bili su nadomak osvajanja jednog boda u Sarajevu, ali su ipak poklekli u samom finišu i tako upisali četvrti poraz ove sezone.

Nakon “mršavog” prvog poluvremena, igra se donekle rasplamsala u drugom poluvremenu, posebno u posljednjih dvadeset minuta.

Borac je imao dvije odlične šanse, preko Kajkuta koji je pogodio stativu i Vranješa koji je šutirao preko gola, ali su na kraju sva tri boda ostala u Sarajevu.

U narednoj rundi, fudbaleri Borca dočekuju Velež, a meč je na programu u nedjelju od 17.00 časova.