Francuz pokušao da prevari, pa se pravio lud: Svi su bijesni zbog Mbapea VIDEO

24.09.2021. | 11:21

Mnogima je promakao nesportski potez zbog kog su poludeli protivnički igrači.

Fudbaleri PSŽ-a salvadali su Mec pogotkom Ašrafa Hakimija u četvrtom minutu nadoknade, pa su i pored loše forme u kojoj se nalaze ostali na pobjedničkom putu. Tim na početku sezone ne izgleda sjajno, Mesi se nije savršeno uklopio, a ovih dana Parižani su na udaru i zbog poteza Kilijana Mbapea.

Mladi francuski fudbaler ponio se veoma nesportski kada je umjesto da vrati loptu golmanu protivničke ekipe – kako fer-plej nalaže, pokušao da ga lobuje i postigne pogodak.

Bilo je to u 83. minutu susreta, pri rezultatu 1:1, pa je namjera da se na taj način stigne do pobjede bila očigledna. Ipak, Aleksander Oukinđa intervenisao je u posljednjem trenutku, a nakon utakmice poludio zbog tog nesportskog poteza. Želio je da se obračuna sa Mbapeom, koji se nije pokajao.