Filip Krajinović plasirao se u treće kolo US Opena

02.09.2020. | 20:00

Krajinović je u drugoj rundi savladao Amerikanca Markosa Girona rezultatom – 6:4, 6:1, 6:3. Ovo je druga maksimalna pobjeda Krajinovića na US Openu.

U prvom setu je odmah na startu vezao tri gema, pošto je napravio brejk i imao je seriju od 12:1 u poenima.

Giron je vratio brejk i izjednačio na 3:3, ali odmah Krajinović pravi novi i dolazi do 4:3.

Do kraja seta je dobrim servisima zadržao prednost i došao do vođstva u setovima.

U drugom setu je pregazio protivnika.

Napravio je tri brejka i dopustio Gironu samo jedan gem, ali mora se reći i da je spasao četiri brejk lopte.

Odlično je servirao, svi udarci radili su perfektno i Giron nije imao nikakve šanse, iako je i on igrao dobro.

U trećem setu je brejk stigao u osmom gemu pri rezultatu 4:3 i u narednom je Filip odservirao za pobjedu.

U trećem kolu igraće protiv pobjednika meča Heris – Gofan.