Džeko ga udario po glavi: Pogledajte reakciju fudbalera Fenerbahčea VIDEO

08.03.2024. | 16:19

Fenerbahče je u prvoj utakmici osmine finala Konferencijske lige ostvario ubjedljivu pobjedu nad ekipom Royale Union Saint-Gilloise rezultatom 3:0.

Vodstvo Feneru donio je Batshuayi u 20. minuti, da bi na 2:0 povisio Oosterwolde u 84. nakon asistencije Edina Džeke koji je šest minuta ranije ušao u igru.

Konačnih 3:0 postavio je Tadić iz penala u 4. minuti sudijske nadoknade nakon čega je uslijedilo slavlje igrača i navijača Fenera.

Zanimljiv momenat zabilježen je upravo tokom slavlja, a u glavnim ulogama našli su se Edin Džeko i Mert Hakan Yandas.

Džeko je prišao Yandasu i u šali ga udario po glavi, a Yandas mu je pokušao uzvratiti udarac nogom, no prekasno jer se Džeko već odmakao na sigurnu distancu.

Iako je sve bila šala, udarac Džeke očigledno je bio malo jači jer se njegov saigrač češao po glavi.