Borac u gostima savladao Radnik

10.08.2019. | 20:57

Fudbaleri Borca savladali su Radnik u Bijeljini 2:1 u meču 4. kola BHT Premijer lige BiH. Pobjedonosni pogodak za tim Branislava Krunića postigao je iskusni Saša Kajkut duboko u sudijskoj nadoknadi utakmice. Bio je ovo prvi trijumf Borca u gostima ove sezone.

Domaćin je bolje ušao u meč i poveo 1:0 već u četvrtom minutu susreta. Strelac je bio Maksimović iz penala. Prethodno je Runić oborio bivšeg igrača Borca Mahira Karića.

Radnik je nastavio da prijeti i napada, a Borac je pokušavao preko kontri.

Najbolju šansu za crveno – plave imao je Crnov u drugom minutu sudijske nadoknade prvog dijela. Nakon dobrog centaršuta Jakupovića Borčev krilni napadač šutirao je glavom tik pored stative.

Borac je do poravnanja došao u 53. minutu. Strelac je bio Stojan Vranješ iz penala koji je sam izborio. Bio je ovo treći gol kapitena crveno – plavih u ovom šampionatu.

Izvor:(FK Borac)