Borac savladao i Vogošću, već sutra igra protiv Leotara

19.11.2020. | 14:27

Rukometaši Borca upisali su i sedmu pobjedu u okviru Premijer lige BiH savladavši u odgođenoj utakmici šeste runde ekipu Vogošće rezultatom 32:28.

Tako su ”crveno-plavi”, uz dobojsku Slogu (koja ima i meč više), ostali jedina ekipa sa stoprocentnom uspješnošću u prvenstvu, a da bi trebalo da dođu do nove pobjede, moglo je da se nasluti već poslije prvog poluvremena, u kojem su postigli čak 20 golova (20:14).

U nastavku je tempo opao, ali nije to uticalo previše na rezultat, pa je Borac na kraju trijumfovao razlikom od četiri gola.

Kako piše “borac-sport.com“, Mikićev tim već u petak očekuju nove obaveze – u dvorani Borik, sa početkom u 16 časova, rival će u okviru redovnog desetog kola biti sastav trebinjskog Leotara.