Borac remizirao sa Javorom

18.07.2020. | 20:31

U trećoj kontrolnoj utakmici na Zlatiboru fudbaleri Borca su remizirali sa Javorom, a meč je završen 1:1.

Fudbaleri Borca imali su dosta šansi u pripremnom meču protiv Javora na Zlatiboru, posebno u prvom poluvremenu, ali je pogodio samo Ziljkić. I to sa penala!

Ni klub iz Ivanjice se nije proslavio, ali im je pogodak poslije prekida u 69. minutu bio dovoljan za remi 1:1 protiv Banjalučana.

Penal za Borac izborio je Vranješ u 18. minutu kada ga je srušio golman Javora, a Ziljkić je bio precizan sa bijele tačke.

U prvih 45 minuta Borac je imao inicijativu, ali pokušaji Lukića, Vranješa i Zakarića nisu urodili plodom.

Strijelac za Javor bio je Tanko, kome je poništen jedan gol u prvom poluvremenu zbog ofsajda.

Nakon greške jednog fudbalera Borca on je iskoristio centaršut Jevremovića i postavio konačnih 1:1.

Izvor:(Mondo.ba)