“Bomba” na Marakani: Fudbaleri Crvene zvezde vode protiv Kairata sa čak 5:0

28.07.2021. | 20:55

Fudbaleri Crvene zvezde ušli su furiozno u večerašnji meč na “Marakani” i vode protiv Kairata rezultatom 5:0.

Golom Aleksandra Kataija u 9. minutu crveno-bijeli su došli u vođstvo, dok je na 2:0 povisio Luis Dioni u 20. minutu.
Tri minuta prije kraja prvog poluvremana za 3:0 ponovo je precizan bio Katai koji je iz slobodnog udarca bacio Kairat na noge.
I u drugom poluvremenu, Zvezda je krenula u istom ritmu. Milan Rodić je u 49. minutu četvrti put večeras zatresao mrežu gostiju iz Almatija i srpski šampion je sve prolasku u narednu fazu takmičenja.
Pravu rapsodiju i ovacije na “Marakani” donosi Falko u 55. minutu kada postiže gol za 5:0
Inače, beogradski klub večeras na stadionu “Rajko Mitić” igra revanš utakmicu drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv prvaka Kazahstana.
Zvezda je u prvom meču na gostovanju u Almatiju poražena rezultatom 2:1, pišu Nezavisne.