Bivši napadač Partizana: Nestvaran promašaj Sadika u Španiji VIDEO

07.02.2024. | 11:04

Neshvatljiv promašaj bivšeg fudbalera Partizana Umara Sadika obilježio je utakmicu između Majorke i Sosijedada.

Prvi meč polufinala španskog Kupa kralja između Majorke i Real Sosijedada završen je bez golova 0:0, a glavni krivac za to bio je napadač gostujućeg tima Umar Sadik koji je u 71. minutu propustio sjajnu priliku da donese trijumf svom timu.

Sosijedad je dominirao na meču protiv Majorke i pravo je čudo kako klub iz San Sebastijana nije uspio da dođe do trijumfa na ovom meču.

Najbolju priliku na meču imao je nekadašnji napadač beogradskog Partizana, koji se srednom drugog poluvremena obrukao za sve pare. Mogao je Sadik da se proslavi i donese Sosijedadu vođstvo, ali uspio je da promaši nemoguće, video pogledajte ovdje.

Posts from the soccer
community on Reddit

Mendez je odlično prošao po lijevoj strani i proslijedio loptu do Sadika koji je bio usamljen u petercu, ali napadač Sosijedada je sa svega nekoliko metara udaljenosti poslao loptu preko praznog gola Majorke, piše Kurir.

Gostujući navijači i igrači bili su u totalnoj nevjerici. Nikome na stadionu nije bilo jasno kako je ovo uspio da promaši…