Banjalučani se nadaju “čudu” protiv Rumuna: U toku revanš meč Borac – Kluž

13.07.2021. | 20:19

Počeo je meč na Gradskom stadionu u Banjaluci gdje fudbaleri Borca večeras u revanšu prvog kola kvalifikacija za UEFA Ligu prvaka dočekuju Kluž.

Banjalučani se nadaju čudu protiv rumunskog kluba.
Odigrali su Banjalučani i prije sedam dana na gostovanju u Rumuniji dosta dobru utakmicu, ali su iskustvo i kvalitet protivnika na kraju ipak prevagnuli, te na revanš u grad na Vrbasu stižu sa prednošću od 3:1.
Rumuni su u tom prvom susretu već nakon 28. minuta imali vodstvo od 2:0 i upravo je na taj prvi dio igre šef stručnog štaba šampiona M:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine Marko Maksimović imao najviše zamjerki kada je riječ o igri njegovih izabranika.
Jedini gol za Borac prije sedam dana postigao je u finišu prvog poluvremena Grk Panajotis Moraitis, pišu Nezavisne.

Oznake: Borac, Kluž