Banjalučani pokazali šta znaju! Borac preko Širokog do polufinala Kupa BiH

10.03.2021. | 18:25

Fudbaleri Borca iz Banjaluke treći su polufinalisti Kupa BiH za ovu sezonu, nakon što su u Širokom Brijegu savladali domaći istoimeni tim rezultatom 2:0.

Fudbaleri Borca su konačno odigrali kako znaju i kao gosti savladali Široki Brijeg za plasman u polufinale Kupa BiH, što je prva pobjeda banjalučkog kluba u Hercegovini još od februara 2011. godine.

Na “prepad” je Borac u prvom poluvremenu, u razmaku od samo četiri minuta, od 28. do 32. postigao dva gola, preko Stojana Vranješa i Almedina Ziljkića, što je bilo najava slavlja.

Moglo je da bude još golova, prilika je bilo, ali se mreže više nisu tresle.

Kompletna ekipa je poslije veoma lošeg izdanja u Mostaru protiv Veleža kažnjena, klub se čak navijačima izvinio zbog tako loše partije, bilo je tu razgovora u ovih nekoliko dana i rezultat je viđen danas – Borac je u polufinalu.