FOTO: ILUSTRACIJA/BL PORTAL
Policija u akciji: Tinejdžeri osumnjičeni da su ukrali 16 akumulatora za napajanje semafora
26.06.2026. | 11:56Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru, podnijeće krivične prijave u redovnom postupku protiv dvoje tinejdžera osumnjičenih da su, od 13. maja do 24. juna, u više navrata, na putu Bor-Selište obili kutije i iz njih ukrali ukupno 16 akumulatora za napajanje mobilnih semafora, u vlasništvu firme koja se bavi niskogradnjom, saopšteno je danas iz MUP-a.
Policija je prilikom pretresa kuće u kojoj živi jedan od osumnjičenih pronašla sedam akumulatora, koji će biti vraćeni vlasniku.
Dječak (17) i djevojčica (16) osumnjičeni su da su izvršili više krivičnih djela teška krađa, saopštila je Policijska uprava Bor.
