Danica najgore prošla: Otkriveno šta se zaista desilo u pucnjavi u kafiću

01.10.2025. | 10:57

U lokalu na Slanačkom putu u Višnjičkoj banji u Beogradu, juče oko 14 sati, Nemanja N. (33) i Darko L. (29) sjedili su sa još dvojicom prijatelja kada su u objekat ušla još trojica NN muškaraca i sjeli za njihov sto.

Kako navodi Telegraf.rs, pozivajući se na nezvanična, ali ekskluzivna saznanja, na snimku se vidi kako počinje rasprava, a zatim učesnici vade oružje i počinje pucnjava.

“U opštem metežu ranjeni su i sami učesnici – Nemanja i Darko, ali i Danica V. (51), Oniks A. (59) i Ljiljana M. (42), koji su bili slučajne žrtve i gosti lokala. Policija je pokrenula akciju „Vihor“, ali napadači još nisu uhapšeni. Sumnja se da je motiv pucnjave navijački obračun”, kaže izvor ovog portala.

Dvojica muškaraca odmah su privatnim automobilom prevezeni sa lica mjesta, a kako se saznaje, policija i Hitna pomoć zatekli su ih u blizini tržnog centra na Karaburmi, ranjene i krvave, te su prebačeni u sanitet Hitne pomoći.

Mještani Višnjičke banje prethodno su vidjeli muškarca koji ranjen trči iz pravca lokala, na udaljenosti od oko 100 metara od mjesta pucnjave.

Policija pokušava da na osnovu snimka identifikuje pucače.

Danica V. iz Beograda, koja je teško ranjena u pucnjavi u Višnjičkoj banji i koja je bez pulsa primljena u Urgentni centar, i dalje je u kritičnom stanju.

Kako se saznaje, Darko L. ima tri rane u gluteusu i nije životno ugrožen.

“Nemanja N. (33) upucan je u desnu butinu. Oniks A. (59) upucan je u lijevu butinu i nalazi se na odjeljenju ortopedije, kao i Ljiljana M. (42) koja je ranjena u potkoljenicu. Danici V. oštećeni su jetra, bubreg i pankreas, a ljekari minut-po-minut prate njeno stanje”, kaže izvor.