
Komšinica iz pakla u zgradi: “Prijeti nožem, piše da će nas sve pobiti”
14.08.2025. | 12:29Prava drama ovih dana vlada u jednoj stambenoj zgradi u Kragujevcu. U pitanju je ulica Grada Karare u naselju Aerodrom, gdje jedna komšinica, kako tvrde stanari, jednostavno pravi haos.
– Žena nekoliko puta dnevno pravi incidente. Gađa djecu i komšije staklenim flašama, ispisuje jezive poruke kako će nas sve pobiti po ulazu, prijeti nožem. Užasne situacije zaista, svi smo u strahu a najviše roditelji koji imaju malu djecu – kaže za RINU jedan od stanara.
Komšinica,ukazuju, najvjerovatnije ima zdravstvenih problema i zato očekuju od nadležnih da hitno reaguju povodom ovog slučaja, jer ne mogu da “pravdu uzimaju u svoje ruke”.
– Svaki dan tu ženu odvodi policija ili Hitna pomoć, ali je nakon kratkog vremena ponovo vraćaju i ona nastavlja po starom. Mi više ne znamo kome da se obratimo. Živimo u strahu, plašimo se da ne dođe do neke tragedije a ona se sada još uvijek može izbjeći ako nadležni reaguju – poručuju jedan od stanara.
Povodom ovog slučaja kragujevačka policija se još uvijek nije oglašavala sa zvaničnim informacijama.