FOTO: ARHIVA
Jeziv slučaj iz Istre: Pedofil iz Njemačke snimao djecu
09.07.2024. | 13:21 Dodaj BL Portal kao Google izvorPolicija je dovršila kriminalističko istraživanje nad njemačkim državljaninom (50) te je utvrdila sumnju da je počinio krivično djelo iskorišćavanje djece za pornografiju, objavila je danas istarska policija.
Kako navode u saopštenje, prekjuče oko 12,30 sati pripadnik obezbjeđenja u jednom turističkom objektu na području Istre zatekao je njemačkog državljanina kako mobilnim telefonom snima nagu djecu i zadržao ga do dolaska policije.
Na osnovu naloga nadležnog suda policija je obavila pretragu mobilnog u kojem je pronađen materijal inkriminirajućeg sadržaja, a osumnjičeni muškarac je juče u jutarnjim satima priveden u pritvorsku jedinicu PU istarske, zaključuje policija u saopštenju, piše Index.
