
Eksplozija emocija: Teslićani dočekali Miličevića uz vatromet, baklje i pjesmu VIDEO
12.06.2025. | 07:41Teslićani su sinoć uz pjesmu, vatromet i baklje dočekali gradonačelnika i predsjednika SDS, Milana Miličevića, po povratku iz Banjaluke.
Njegov doček na Trgu ispred teslićkog hrama Presvete Trojice objavljen je na društvenim mrežama Srpske demokratske stranke, a ispod objave poruka „nakon Banjaluke eksplozija emocija i energije i u Tesliću“.
Okružni sud u Banjaluci je odbio prijedlog Republičkog javnog tužilaštva, koje je tražilo da Miličević mjesec dana provede iza rešetaka.
– Velika je pred nama bitka da dokažemo i skinemo tu ljagu – poručio je ovo Miličević nakon odluke suda.
On je dodao i da je ovo “vješto politički montiran proces, koji je već jednom doživio.”
Podsjećamo, gradonačelnik Teslića, Mehmed Dubravac i Meša Jašarević, sumnjiče se za trgovinu uticajem i primanje mita.
Okružni sud u Banjaluci nije izrekao mjeru pritvor, koje je tražilo tužilaštvo, ali jeste odredio mjere zabrane. Izrečene mjere zabrane izvršiće PU Doboj, Policijska stanica Teslić.