Dodik: Srbija još jednom pokazala svoju snagu

27.06.2026. | 19:54

Lider SNSD Milorad Dodik rekao je da je Srbija danas pokazala svoju snagu i da je sa skupa u Beogradu poslata poruka da građani žele nastavak razvoja, stabilnosti i politike koja zemlju čini sve jačom i uglednijom.

Srbija je još jednom pokazala svoju snagu, jedinstvo i vjeru u budućnost, istakao je Dodik.

On je naveo da je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić pokazao da je Srbija prije svega okrenuta sebi, ali i otvorena za saradnju sa svima.

– Takva Srbija je oslonac i Republici Srpskoj – objavio je Dodik na Iksu.

Dodik je prisustvovao skupu “Srbija jedna porodica” koji je održan na platou ispred Narodne skupštine Srbije. Tu su bili i predsjedik Narodne skupštine Republike Srpske Nenad Stevandić, kao i premijer Savo Minić.