Za sve ljubitelje filmova: Objavljen novi repertoar Cineplexx Palas

Objavljen je novi repertoar bioskopa Cineplexx Palas u Banjaluci, koji će važiti od 22. oktobra, pa ljubitelji filmova mogu da odaberu šta im se sviđa.

A.S. (25) – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Milena Grujić

Glumci: Vladimir Gvojić, Nikola Šurbanović, Dominika Walo, Nenad Pećinar, Sara Pejčić, Rambo Amadeus, Miki Krstović, Saša Torlaković, Anastasija Mandić

Žanr: drama

Trajanje: 72 min.

Termini: 19:00, 20:45, 22:30

Kućni patuljci: Operacija kolačiči sinh – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Ute von Münchow-Pohl

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 78 min.

Termini: 16:45, 17:30 + sub/ned 13:00, 14:45

Osinja mreža

Režiser: Olivier Assayas

Glumci: Ana de Armas, Penélope Cruz, Wagner Moura

Žanr: triler

Trajanje: 123 min.

Termini: 19:30, 21:00, 22:00

Ja sam žena

Režiser: Unjoo Moon

Glumci: Evan Peters, Matty Cardarople, Danielle Macdonald

Žanr: biografski

Trajanje: 116 min.

Termini: 18:30

Tišina bijelog grada

Režiser: Daniel Calparsoro

Glumci: Belén Rueda, Javier Rey, Aura Garrido, Manolo Solo, Alex Brendemühl

Žanr: triler, drama, krimi

Trajanje: 110 min.

Termini: 19:15, 21:30

Lesi se vraća kući

Režiser: Hanno Ollerdissen

Glumci: Sebastian Bezzel, Anna Maria Mühe, Matthias Habich

Žanr: porodični, avantura

Trajanje: 100 min.

Termini:

Sinh u 15:30, 17:30 + sub/ned 11:30, 13:30

Titl u 17:45

Trolovi: Svjetska turneja 2D/3D

Režiser: Walt Dohrn, David P. Smith

Glumci: Ana Štajdohar, Marko Mandić, Iva Stefanović, Branislav Platiša, Milan Živadinović Billy, Slobodan Stefanović, Đurđina Radić Djixx

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 90 min.

Termini:

3D sinh u 17:00 + sub/ned 11:45, 13:45

2D sinh u sub/ned 12:15

Rat sa djedom

Režiser: Tim Hill

Glumci: Robert De Niro, Uma Thurman, Christopher Walken

Žanr: komedija

Trajanje: 97 min.

Termini: 16:00, 20:15, 22:15 + sub/ned 12:00, 14:00

 

Nevidljivi čovjek

Režiser: Leigh Whannell

Glumci: Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer

Žanr: horor, triler

Trajanje: 125 min.

Termini: 19:45, 22:15

Tajna izgubljenog kraljevstva sinh

Režiser: Kirby Atkins

Glumci: Hadži Nenad Maričić, Jelena Gavrilović, Boda Ninković, Maja Odžaklijevska, Dragan Vujić Vujke, Marko Marković, Dimitrije Nikolić

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 97 min.

Termini: sub/ned 12:30, 14:30

 

Ostrvo fantazija

Režiser: Jeff Wadlow

Glumci: Lucy Hale, Kim Coates, Michael Peña, Maggie Q, Portia Doubleday

Žanr: triler, horor, avantura

Trajanje: 109 min.

Termini: 18:00

Sonikov film sinh

Režiser: Jeff Fowler

Glumci: James Marsden, Jim Carrey, Neal McDonough, Tika Sumpter

Žanr: akcija, avantura, porodični

Trajanje: 100 min.

Termini: sub/ned 14:15

Ostavite komentar: