Za svačiji ukus ponešto! Novi repertoar Palasa donosi zanimljive filmske “poslastice VIDEO

Stigao je novi repertoar bioskopa Cineplexx Palas.

Nove filmske poslastice startuju od 8.1.2020.

Zimski raspust – FILMOVI ZA DJECU – 2 KM

Zec Petar sinh u 11:45
Zaboravljeni Božić u 12:00
Angry Birds 2 sinh u 13:45
Superjunak SamSam sinh u 14.00

Vještice – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Robert Zemeckis
Glumci: Anne Hathaway, Octavia Spencer, Stanley Tucci, Chris Rock
Žanr: avantura
Trajanje: 120 min.
Termini: 15:45, 18:00, 19:45




Otac

Režiser: Srdan Golubović
Glumci: Goran Bogdan, Boris Isaković, Nada Šargin, Milica Janevski
Žanr: drama
Trajanje: 120 min.
Termini: 20:00




 

Fantastični povratak u Oz sinh

Režiser: Fyiodor Dmitriev
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 76 min.
Termini: 2D u 12:30, 14:15, 16:00; 3D u 12:45, 16:00




Ljubav, vjenčanja i druga očajanja

Režiser: Dennis Dugan
Glumci: Diane Keaton, Jeremy Irons, Maggie Grace, Diego Boneta, Andrew Bachelor
Žanr: romantična komedija
Trajanje: 96 min.
Termini: 20:15, 22:15




 

Wonder Woman 1984 2D/3D

Režiser: Patty Jenkins
Glumci: Gal Gadot, Pedro Pascal, Chris Pine, Kristen Wiig
Žanr: akcija, avantura
Trajanje: 151 min.
Termini: 2D u 19:00; 3D u 18:30




Duša sinh

Režiser: Pete Docter, Kemp Powers
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani
Trajanje: 100 min
Termini: 2D u 13:30, 16:45; 3D u 14:30




Superinteligencija

Režiser: Ben Falcone
Glumci: Melissa McCarthy, James Corden, Bobby Cannavale
Žanr: akcija, komedija
Trajanje: 106 min.
Termini: 17:45, 22:30




Bezrepi Pele sinh

Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani
Trajanje: 67 min.
Termini: 11:15




Prazni čovjek

Režiser: David Prior
Glumci: James Badge Dale, Marin Ireland, Stephen Root, Ron Canada
Žanr: horor
Trajanje: 137 min.
Termini: 21:30




Bješe jednom

Režiser: Brenda Chapman
Glumci: David Oyelowo, Angelina Jolie, Reece Yates, Jordan Nash, Keira Chansa, Anna Chancellor, Michael Caine
Žanr: avantura, drama, fantazija
Trajanje: 94 min.
Termini: 17:45




 

Scooby Doo! sinh

Režiser: Tony Cervone
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 93 min.
Termini: 11:30, 15:45




Časovi persijskog

Režiser: Vadim Perelman
Glumci: Nahuel Pérez Biscayart, Lars Eidinger
Žanr: drama
Trajanje: 127 min.
Termini: 22:00




Klopa, cuga i luđaci

Režiser: Nicol Paone
Glumci: Malin Akerman, Kat Dennings, Jack Donnelly, Aisha Tyler
Žanr: komedija
Trajanje: 93 min.
Termini: 22:00




Tenet

Režiser: Christopher Nolan
Glumci: Aaron Taylor-Johnson, Robert Pattinson, Kenneth Branagh, Elizabeth Debicki, John David Washington
Žanr: akcija, drama, triler
Trajanje: 150 min.
Termini: 15:30




Prevodioci

Režiser: Régis Roinsard
Glumci: Olga Kurylenko, Lambert Wilson, Riccardo Scamarcio, Eduardo Noriega
Žanr: triler
Trajanje: 105 min.
Termin: 22:15




Vikend sa ćaletom

Režiser: Miroslav Momčilović
Glumci: Nenad Jezdić, Vasa Vraneš, Branko Vidaković
Žanr: komedija
Trajanje: 113 min.
Termini: 17:45, 20:00




Lesi se vraća kući sinh

Režiser: Hanno Ollerdissen
Glumci: Sebastian Bezzel, Anna Maria Mühe, Matthias Habich
Žanr: porodični, avantura
Trajanje: 100 min.
Termini: 11:30, 13:30






Ostavite komentar: