Za ljubitelje filmova: Novi repertoar bioskopa Cineplexx Palas

Objavljen je novi repertoar bioskopa Cineplexx Palas koji važi od 31. decembra, a na njemu imaju dva noviteta koja će sigurno obradovati ljubitelje filmova.

Treba napomenuti da će bioskop tokom prazničnih dana imati drugačije radno vrijeme, i to 31.12.2020. – posljednja projekcija u 14:30, a 1.1.2021. – prva projekcija u 16:00, Badnji dan – posljednja projekcija u 14:30, dok je za Božić neradni dan.

Kompletan repertoar:

Zimski raspust – ANIMIRANI FILMOVI ZA 2 KM

Porodica Adams sinh u 12:00

Hotel Transilvanija 3 sinh u 12:15

Tajni agent Mjau sinh u 14:00

Kako da dresirate svog zmaja 3 sinh u 14:15

Otac – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Srdan Golubović

Glumci: Goran Bogdan, Boris Isaković, Nada Šargin, Milica Janevski, Muharem Hamzić

Žanr: drama

Trajanje: 120 min.

Termini: 19:30




Fantastični povratak u Oz 3D sinh – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Fyiodor Dmitriev

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 76 min.

Termini: 2D u 13:45, 18:15; 3D u 12:30, 16:00




Ljubav, vjenčanja i druga očajanja

Režiser: Dennis Dugan

Glumci: Diane Keaton, Jeremy Irons, Maggie Grace, Diego Boneta, Andrew Bachelor

Žanr: romantična komedija

Trajanje: 96 min.

Termini: 19:15, 20:15




Wonder Woman 1984 2D/3D

Režiser: Patty Jenkins

Glumci: Gal Gadot, Pedro Pascal, Chris Pine, Kristen Wiig

Žanr: akcija, avantura

Trajanje: 151 min.

Termini: 2D u 19:00, 22:00; 3D u 16:15, 21:15




Duša sinh

Režiser: Pete Docter, Kemp Powers

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirani

Trajanje: 100 min.

Termini: 2D u 14:30, 16:45; 3D u 11:30, 13:45




Superinteligencija

Režiser: Ben Falcone

Glumci: Melissa McCarthy, James Corden, Bobby Cannavale

Žanr: akcija, komedija

Trajanje: 106 min.

Termini: 18:00




Bezrepi Pele sinh

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirani

Trajanje: 67 min.

Termini: 12:00




Prazni čovjek

Režiser: David Prior

Glumci: James Badge Dale, Marin Ireland, Stephen Root, Ron Canada

Žanr: horor

Trajanje: 137 min.

Termini: 15:30, 22:30




Bješe jednom

Režiser: Brenda Chapman

Glumci: David Oyelowo, Angelina Jolie, Reece Yates, Jordan Nash, Keira Chansa, Anna Chancellor, Michael Caine

Žanr: avantura, drama, fantazija

Trajanje: 94 min.

Termini: 17:30




Scooby Doo! sinh

Režiser: Tony Cervone

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 93 min.

Termini: 13:30, 15:30




Časovi persijskog

Režiser: Vadim Perelman

Glumci: Nahuel Pérez Biscayart, Lars Eidinger

Žanr: drama

Trajanje: 127 min.

Termini: 20:00




Klopa, cuga i luđaci

Režiser: Nicol Paone

Glumci: Malin Akerman, Kat Dennings, Jack Donnelly, Aisha Tyler

Žanr: komedija

Trajanje: 93 min.

Termini: 22:00




Tenet

Režiser: Christopher Nolan

Glumci: Aaron Taylor-Johnson, Robert Pattinson, Kenneth Branagh, Elizabeth Debicki, John David Washington

Žanr: akcija, drama, triler

Trajanje: 150 min.

Termini: 22:15




Prevodioci

Režiser: Régis Roinsard

Glumci: Olga Kurylenko, Lambert Wilson, Riccardo Scamarcio, Eduardo Noriega

Žanr: triler

Trajanje: 105 min.

Termin: 22:15




Vikend sa ćaletom

Režiser: Miroslav Momčilović

Glumci: Nenad Jezdić, Vasa Vraneš, Branko Vidaković

Žanr: komedija

Trajanje: 113 min.

Termini: 17:45, 20:00




Lesi se vraća kući sinh

Režiser: Hanno Ollerdissen

Glumci: Sebastian Bezzel, Anna Maria Mühe, Matthias Habich

Žanr: porodični, avantura

Trajanje: 100 min.

Termini: 11:45, 16:00

http://https://www.youtube.com/watch?v=4yh3DxWrN08&feature=emb_title



Ostavite komentar: